Przed rozpoczęciem zakupów prosimy zapoznać się z regulaminem zakupów.

1. Czas realizacji zamówienia wynosi 24h dla zamówień składanych do godziny 14-tej od poniedziałku do czwartku. Towary zamawiane w piątek dostarczane są w poniedziałek następnego tygodnia. Czas ten może ulec wydłużeniu z powodu braku danego towaru na stanie magazynowym (magazyn producenta). Istnieje możliwość skrócenia czasu dostawy co wiąże się z dodatkowymi opłatami zgodnie ze stawkami poczty kurierskiej.
2. Zamówiony towar dostarczamy jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
3. Zamówienia oraz zapytania prosimy składać:
• poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej: www.icx-templant.pl
• telefonicznie pod numerem: +48 32 767 70 70 / +48 663 191 261
• pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.
5. Wszystkie ceny podawane w ofertach handlowych i cennikach są cenami brutto (z wliczonym podatkiem VAT wg obowiązujących stawek).
6. Wszystkie zamówione produkty dostarczane są na koszt zamawiającego.
7. Formy płatności za zamówiony towar zostały opisane w działach „Zasady płatności dla nowych klientów” oraz „Zasady płatności dla stałych klientów”.
8. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość żądania opłacenia z góry za wybrany towar, szczególnie w przypadku komponentów nietypowych, o dużej wartości jednostkowej. W takim wypadku płatność lub jej część powinna być dokonana z góry na rachunek bankowy firmy 3Z Sp. z o.o., jako przedpłata za dany towar, a kopia wpłaty przesłana na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pracownik naszej firmy skontaktuje się wcześniej z nabywcą. Zamówienie zostanie przyjęte w chwili pojawienia się środków na rachunku bankowym firmy 3Z Sp. z o.o.
9. Po przyjęciu zamówienia, w uzasadnionych przypadkach w ciągu 48 godzin pracownik naszej firmy może skontaktować się z nabywcą na podany numer telefonu w celu potwierdzenia zamówienia.
10. Może się zdarzyć, iż danego produktu nie ma w danej chwili w żadnym z magazynów dystrybutorów z którymi współpracujemy. W takim przypadku pracownik firmy 3Z Sp. z o.o. skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe w celu poinformowania o zaistniałej sytuacji bądź renegocjacji zamówienia.
11. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, oraz tych bez możliwości potwierdzenia. Warunkiem przyjęcia zlecenia do realizacji, są pełne, prawdziwe dane, które jesteśmy w stanie zweryfikować.
12. Nie przewidujemy żadnych ograniczeń dotyczących minimalnej oraz maksymalnej wartości zamówienia.
13. Wszystkie towary sprzedawane przez Firmę 3Z Sp. z o.o. są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta.
14. Firma 3Z Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu niewadliwego towaru.
15. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
16. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.